Ünlü fenomenin cansız bedeni bulunmuştu! Eva Evans’ın ölüm nedeni ortaya çıktı

29 yaşındaki Tiktok fenomeni Eva Evans hayatını kaybetti. Eva Evans ile ilgili köyü haberini kız kardeşi Lila Joy sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

KARDEŞİ AÇIKLAMA YAPTI

Joy, bir fotoğrafını paylaşarak, “Dün ailem, tatlı, harika, yaratıcı, sevgi dolu ve komik kız kardeşim Eva’nın öldüğü haberini aldı. 24 saat geçmesine rağmen hâlâ inkâr ve kabullenme arasında gidip geliyorum, bu yüzden bu haberin ne kadar inanılmaz ve kabullenilmesi zor olacağını anlıyorum” ifadelerini kullandı.

ARKASINDA NOT BIRAKMIŞ

Emniyet kaynaklarının 23 Nisan’da TMZ’ye yaptığı açıklamaya göre , TikTok yıldızı Cumartesi akşamı dairesinin anahtarı olan bir arkadaşı tarafından dairesinde bulundu. Evans’ın arkadaşının polise onun akıl sağlığıyla mücadele ettiğini bilmediklerini söylediği ve arkasında bir not bırakıldığı bildirildi.

Eva Evans’ın kardeşi 23 Nisan’da Manhattan’da “Eva kutlaması” düzenleneceğini belirtti. Lila, şu sözleri kullandı:

Keşke şimdi burada Eva’dan bahsedebilseydim çünkü o daha iyi kelimelere sahip olurdu ve benim söyleyemediklerimi nasıl söyleyeceğini bilirdi” diye yazdı. “Önümüzdeki birkaç gün için plan yapabilmemiz için bunu kısa tutuyorum, ancak Eva’nın benim için ne kadar önemli olduğu ve onsuz dünyanın ne kadar farklı olacağı konusunda benden çok daha fazlasını duyacaksınız.

İNTİHAR ETTİ

New York merkezli fenomen Eva Evans, Independent’in haberine göre 29 yaşında intihar ederek hayatını kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir