Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher boşanıyor

ABD’de yaşayan ünlü çift Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher’ın 14 yıllık evliliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. 

Isla Fisher ve Sacha Baron Cohen, geçen yıl evliliklerini sonlandırmak için başvuruda bulunduklarını açıkladı. Çift, açıklamayı Instagram hesaplarından yaptı.

Aynı fotoğraf ve aynı metnin kullanıldığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Yirmi yıldan fazla süren uzun bir tenis maçının ardından nihayet raketlerimizi bırakıyoruz. 2023 yılında evliliğimizi sonlandırmak için ortaklaşa dava açtık.”

Mesaj, çiftin “her zaman gizliliğe öncelik verdiğini” ve “bu değişiklik üzerinde sessizce çalıştığını” ifade ederek devam etti.

Mesajda “Çocuklarımıza olan bağlılığımızı ve sevgimizi sonsuza kadar paylaşıyoruz. Ailemizin mahremiyet isteğine saygı duyduğunuzu içtenlikle takdir ediyoruz” ifadeleri yer aldı.

Fisher ve Cohen, uzun bir nişanlılığın ardından 2010 yılında evlenmişlerdi. Çiftin 3 çocuğu bulunuyor.

İngiliz komedyen Baron Cohen, 1990’lı yıllarda Ali G karakteriyle ün kazanmıştı.

Mükemmel Uyum (Pitch Perfect) yıldızı Rebel Wilson, kısa bir süre önce yakında çıkacak anı kitabı “Rebel Rising”de bir oyuncu arkadaşını ifşa edeceğini söylemesinin ardından Sacha Baron Cohen’in, avukatları aracılığıyla kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti.

Wilson, pazar günü kitabında bahsedeceği kişinin Sacha Baron Cohen olduğunu paylaşmış ve şu ifadeleri kullanmıştı:

“Yüksek maaşlı avukatlar veya halkla ilişkiler kriz yöneticileri tarafından zorbalığa uğramayacağım veya susturulmayacağım. Kitabımın bir bölümünde bahsettiğim pislik: Sacha Baron Cohen.”

Wilson daha önce de Cohen’i sette uygunsuz davranmakla suçlamıştı. 2014’te katıldığı bir programda Wilson, Cohen’in onu filmde çıplak kalması için nasıl rahatsız ettiğini şu ifadelerle anlatmıştı:

“Her gün şöyle diyordu: ‘Çıplak git, komik olacak. Borat’ta o çıplak sahneyi yaptığım zamanı hatırlıyor musun? Çok komikti.’ Son gün tartışmayı açıkça kazandığımı düşündüm ve o, çıplak sahneyi çekmek için dublör aldı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir